fbpx

Miksi tilata Aldermanilta?

Oskuslik ja professionaalne paigaldus ning profülaktiline hooldus on väravate ja automaatika pikaajalise ning muretu kasutamise eelduseks.

Aldermanil on kogemus garaaziautomaatikaga aastast 1994, tiib- ja liugväravate ning väravaautomaatika paigaldusega aastast 1995.

Tehniliselt õigesti ja korrektselt paigaldatud ning vastavalt kasutustihedusele hooldatud tiib- ja liugväravad ning väravaautomaatika teenib kasutajaid 15-20 ja isegi enam aastat probleemideta. Aldermani poolt komplektselt valmistatud ja paigaldatud väravatele ning automaatikale pakume ainsana Eestis 10-aastast garantiid. Garantiitingimuste kohta loe siit.

Alates 2015. aastast pakume ka meie isepaigaldajatest klientidele 5-aastast väravaautomaatika garantiid valitud tiibväravaautomaatika ja liugväravaautomaatika mudelitele. Garantiitingimuste kohta loe siit.

Pyydä tarjous

Kun olet selvillä siitä, millaista aitaa tai porttia tarvitset, kerro meille näkemyksesi ja toiveesi. Eikö sopivaa tuotetta löytynyt tai hintatieto puuttui? Kysy lisää. Vastaamme kysymyksiin ensi tilassa ja löydämme toiveisiin parhaan ratkaisun.

Kysy hinta

Alderman suosittelee

×