fbpx
metallaed sepisaed

Kruvivundamendi paigaldamine

Ootame senistelt kasutajatelt – nii eraisikutelt kui firmadelt – tagasisidet kruvivundamentide paigaldamise ja kasutuskogemuste kohta fotode ning kommentaaride näol. Parimaid fotosid ja sisukamaid kommentaare kasutame ajakirjanduses ja internetis ilmuvate tutvustavate artiklite ning reklaamide juures. See on ühtlasi suurepärane võimalus tutvustada asjakohasest vaatevinklist ka oma töid ja tegemisi (näiteks terrasside, aiamajade ja mänguväljakute ehitajatel) ning teha endale sel viisil tasuta reklaami. Fotode juurde ootame ka selgitusi, kes, kus, mida ja millal tegi. Materjali palume saata e-mailile info@alderman.ee

1. Kuni 1m pikkuste kruvivundamentide paigaldamiseks on vajalik ainult raudkang. Rendime ka spetsiaalset käsivõtit kruvivundamendi hõlpsaks ja mugavaks paigaldamiseks. Käsivõtme tagatissumma 500€, rendihind 15€ /24h.

2. Isepaigaldajad saavad meilt rentida spetsiaalse drelli sobivaks perioodiks. Rendihind 36€ /24h, tagatissumma 3000€. Drelli kasutamiseks on vajalik abiline.

3. Meilt saate tellida paigalduse kuni 2100mm pikkustele krinneritele Avant väiketraktoriga või eelnimetatud drelliga (juhul kui traktoriga ligipääs puudub).

Paigaldus toimub ajatööna ning selleks, et töö sujuks kiiresti ja tõrgeteta, on vajalik teha järgmised ettevalmistused:

  • märgistage krinnerite asukohad, veendudes eelnevalt, et krinnerite paigalduspiirkonnas poleks kommunikatsioone ega muid tööd ega krinnerite maasse keeramist segavaid tegureid.
  • soovitatav on teha pika armatuurvarda või kivipuuriga ette juhtaugud veendumaks, et maa all pole krinnerite paigalduskohtades ootamas suuri kive jm. takistusi.
  • traktoriga paigaldamiseks on vajalik kandev pinnas ja piisav manööverdamisruum (vähemalt 4m igas suunas ümber paigaldatavate kruvivaiade)
  • drelliga paigaldamiseks on vajalik kuiv pinnas ja 10A 230V toide või kui see pole võimalik, teavitage sellest eelnevalt. Paigaldajad võtavad sel juhul kaasa oma generaatori.
  • tagage, et töömaal või selle vahetus läheduses oleks piisavalt vaba ruumi haagisega auto parkimiseks ja pädev isik, kes allkirjastab enne tööde alustamist akti, milles kinnitab töömaal asuvate maa-aluste kommunikatsioonide puudumist, kellega lahendada töö käigus tekkida võivad küsimused ning kes võtab tehtud tööd vastu.

Paigalduse hinnad tööpäeviti kl. 10-17 on järgmised:

  • transport ja väljakutse Tallinna piires drelliga 84€, traktoriga 120€
  • paigaldaja töötund 60€ (vajab tellija poolt abilist drelli käsitsemisel); 2-mehelise brigaadi töötund drelliga 90€ (ei vaja abilist), traktoriga 108€
  • transport väljaspool Tallinna, tellides väljakutse käsivõtmega või paigaldusdrelliga 1,08€/km.
  • transport väljaspool Tallinna Avant väiketraktoriga 1,80€/km

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kokkuleppel on võimalik tellida paigaldust ka väljaspool tööaega. Kehtivad eritariifid vastavalt hinnakirjale.

Krinnereid on ka tellijal võimalik paigaldada oma Avant väiketraktoriga: meilt saate rentida adapteri, mille kinnitate traktori maapuuri otsiku külge.

Krinnereid on võimalik paigaldada maapinna suhtes ka kaldes. 

Vt. paigalduse videot

Play

Põhjalik artikkel kruvivundamendi paigaldamisest

Põhjalik artikkel kruvivundamentide kasutusvõimaluste kohta ilmus 2009. juuni TehnikaMaailma erinumbris – Kodu&Ehitus tehnikamaailm.ee

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×