fbpx
metallaed sepisaed

Itaalia disainiga aiamoodulid

Allpool leiate valiku väärika väikeseeriana valmivaid itaalia disainiga sepisaedu. Täpset hinda küsige kontorist. Metallist aiaelementide juurde saate tellida ka sobivas stiilis jalgvärava, tiibvärava või liugvärava ning metall- või kivipostid.

Kõige soodsama hinna/kvaliteedi suhtega on allolevad sepiselementidega kaunistatud valmisaiad. Samas stiilis saab tellida ka jalg- ja tiibvärava või liugvärava ava lausega kuni 5m. Täpsemalt küsige kontorist.

Sepiselementidega valmispiirded

Genua, Milano ja Rimini rosettide ja odaotstega kaunistatud õhulised ja elegantsed metallist aiamoodulid, tiibväravad, liugväravad ja jalgväravad on valmistatud õhukeseseinalisest terastorust. Ettetellimisel ja kindlate mõõtudega. Pinnatöötlus: Zn + pulbervärv.

Genua mudelipere – sepistega aiaelement, liugvärav, tiibvärav ja jalgvärav

Milano mudelipere – sepistega aiaelement, jalgvärav, tiibvärav ja liugvärav

Rimini mudelipere – sepistega aiaelement, jalgvärav, tiibvärav ja liugvärav

Eeltoodud Genua, Milano ja Rimini mudelipere aedadele ja väravatele on võimalik tellida 4 mudelit odaotsi: vasakpoolseim on klassikaline ning kaks parempoolsemat muudavad oma terava tipuga aiast üleronimise kutsumata külalistele väga ebameeldivaks ettevõtmiseks.

Eraldi aiamoodulid

Allolevad aiaelemendid on valmistatud terastorust või klassikalisest igikestvast varbmaterjalist.

Ülalolevate aiaelementide baasil on võimalik valmistada ka tiibväravaid ja jalgväravaid.

Jalgväravate hinnad alagavad 490eur (ava mõõt 1000x1500mm), tiibväravatel alates 950eur (avale 4000x1600mm).

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×