Tõkkepuud ja tõkkepostid

Tõkkepuud mida Alderman pakub, on esmakordselt Eestis 3-aastase tehasegarantiiga ja 3,6…6m pikkuse teleskoop-poomiga. Teleskoop-poomi eeliseks on võimalus muuta selle pikkust vastavalt vajadusele. Meie tõkkepuudel on ka korpust pimedas hästi nähtavaks tegev LED-valgustus, nagu näha alloleval fotol, ning kõrge külmataluvus. Ka Lapimaa krõbedas talves töötavad nad hästi.

Tõkkepuud: Barry-seeria on 3-aastase tehasegarantiiga

tokkepuude muuk remont tokkepuu poom

Tõkkepuude liigitus kasutusotstarbe järgi

Enne hinnapakkumise küsimist on otstarbekas hinnata tulevase tõkkepuu kasutustihedust, et mitte investeerida üle ega mitte osta liiga “lahjat” toodet.

Tõkkepuud tihekasutuseks. Tõkkepuude avamistsüklite arv ööpäevas ei ole piiratud. Lubatud on vahetpidamatu töötamine.

Tõkkepuud intensiivseks kasutamiseks. Kuni 1200 avamistsüklit ööpäevas sobib suurtele parklatele, tööstusobjektidele, elamurajoonidele.

Tõkkepuud väheintensiivseks kasutamiseks. Kasutatakse väikeparklates, kortermajade hoovides, ettevõtete sissesõiduteedel jm., kus kasutustihedus on alla 600 avamistsükli ööpäevas.

Tõkkepuu hind sõltub põhiliselt

  • kasutustihedusest,
  • poomi pikkusest ja
  • kasutatavast lisavarustusest.

Tõkkepuid saab juhtida kaugjuhtimispuldist (mille arv ei ole piiratud), kaardilugejaga, metallidetektoriga (tõkkepuu avaneb auto lähenemisel etteantud suunast), numbrituvastuskaameraga, lülitusnupust, GSM-kontrolleriga jt. juhtimisseadmetest. Tiheda liiklusega ettevõtete territooriumi sulgemiseks on optimaalne lahendus selline, kus päeval on suletud tõkkepuu ja öösel – värav. Üleminekut tõkkepuult väravale ja vastupidi saab juhtida nädala taimeriga ja intelligentse juhtimissüsteemiga: tööpäeva lõpus sulgeb taimer värava ja avab tõkkepuu ning tööpäeva algul avab esimene kasutaja värava ning sulgeb tõkkepuu. Selline lahendus on kasutajatele mugav ning välistab juhuslike autode sattumise suletud territooriumile.

Vaata -> Milline tõkkepuu töötab kõige paremini?

Tõkkepuud, nagu ka tiibväravaautomaatika, jagunevad tööpõhimõtte järgi hüdraulilisteks ja elektromehaanilisteks. Hüdraulilised tõkkepuud on tavaliselt madalama külmakindluse ja kõrgemate ekspluatatsioonikuludega (õli vajab regulaarset vahetamist) kui elektromehaanilised. Madalam külmakindlus avaldub näiteks selles, et krõbedama külmaga poom ei sulgu, vaid jääb poolele teele toppama ning liigub, kui üldse liigub, väga aeglaselt. Hädast aitab välja soojenduskaart, mille eest tuleb tavaliselt juurde maksta. Kaardi kasutamist on tunda suurematest elektriarvetest.

Elektromehaanilised ajamid reeglina külmakartlikud ei ole ning talvel probleeme ei tekita. Oluline on aga uurida, millist määret on tootja tõkkepuu reduktoris kasutanud: kui arktilise määrde asemel määrib hammasrattaid tavaline “tavott”, siis ei saa külmaprobleeme välistada: arktilised määrded säilitavad oma viskoossuse ka -40C, “tavalised” hakkavad tahenema juba -20C madalamatel temperatuuridel. Loe edasi siit

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Alderman soovitab

×